top of page

Dlaczego ceramika?

Każdy znajduje w niej coś innego co sprawia, że wraca na zajęcia z pomysłami na kolejne prace. Materia jaką jest glina ma nieskończoną liczbę możliwości twórczego wykorzystania. Jej plastyczność, temperatura mają kojące działanie, natomiast sam proces uczy pokory wobec materii. Powstałe prace są unikatowe i mają wartość czasu i emocji w nie włożonych. Na koniec każdy zawsze stwierdza, że jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia…

Jeżeli chcesz stworzyć coś unikatowego dla siebie, do domu, zrobić prezent, bądź po prostu miło spędzić czas – zapraszam.

W czasie zajęć dowiesz się niezbędnych informacji na temat gliny, metod pracy, wykorzystywanych narzędzi, technik zdobniczych.

Oferta warsztatowa

 

Zajęcia ceramiczne dla dzieci   

Chcesz rozwinąć zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną i kreatywność twojego dziecka? Zapraszam na zajęcia z gliną, idealne dla dzieci w każdym wieku. Młodszych zaciekawi nowy materiał,

a starsi poznają wachlarz możliwości przetwarzania i dekorowania swoich dzieł.

 

Zajęcia ceramiczne dla dorosłych

Szukasz odprężenia, relaksu i oderwania się od codziennych zmartwień. A może chciałbyś w wesoły i aktywny sposób spędzić popołudnie w oryginalnym sposób? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie są warsztaty ceramiczne dla dorosłych. Zabierz ze sobą przyjaciół i świetnie się bawcie przy lepieniu aniołków, miseczek lub biżuterii. Gwarantuję miłą atmosferę oraz pomoc przy realizacji wszelkich wizji artystycznych.

 

Pracownia zapewnia glinę, narzędzia, wypał, opiekę merytoryczną i mnóstwo inspiracji.

 

W sprawie proszę o kontakt na numer: 518 607 722.

 

bottom of page